Amsterdam Diving Cup 2013
STUP NORGE
.
A gutter 1 meter forsøk
Eirik kun 4.15 fra landslagskravet. Begge over NM kravet
1
Botond Bóta
HPVK Hungary
379.65
2
Eirik Skarpeid
Stavanger Stupe Club
360.85
3
Simon Mølgaard
Frem Odense
356.80
4
Iiro Vehmaan-Kreula
Finland
336.85
5
Pascal Faatz
PSV Schoonspringen
332.35
6
Martin Nåden Dyrstad
Stavanger Stupe Club 310.60
7
Dylan Peters
De Dolfijn
295.65
A gutter 1 meter finale
Eirik Skarpeid kun 0.8 fra landslagskravet. Begge over NM kravet.
1 Botond Bóta HPVK Hungary 414.40
2
Pascal Faatz
PSV Schoonspringen
374.30
3
Eirik Skarpeid
Stavanger Stupe Club
364.10
4
Simon Mølgaard
Frem Odense
343.35
5
Martin Nåden Dyrstad
Stavanger Stupe Club
334.45
6
Iiro Vehmaan-Kreula
Finland
326.65
A gutter 3 meter forsøk
Martin og Eirik over landslagskravet.
1 Botond Bóta
HPVK Hungary
466.20
2
Gustav Friislund Sundgaard
Lyngby Udsprings Klub af 2002 417.75
3
Pascal Faatz
PSV Schoonspringen
404.90
4
Eirik Skarpeid
Stavanger Stupe Club 401.50
5
Iiro Vehmaan-Kreula
Finland
396.45
6
Martin Nåden Dyrstad
Stavanger Stupe Club
382.00
7
Simon Mølgaard
Frem Odense
308.55
8
Dylan Peters
De Dolfijn
305.10
A gutter 3 meter finale
Eirik over landslagskravet. 23 poeng fra elitekravet. Martin også over landslagskravet.
1
Botond Bóta
HPVK Hungary
466.95
2 Pascal Faatz
PSV Schoonspringen
421.20
3
Gustav Friislund Sundgaard
Lyngby Udsprings Klub af 2002
410.95
4
Eirik Skarpeid
Stavanger Stupe Club
402.90
5
Martin Nåden Dyrstad
Stavanger Stupe Club
389.25
6
Iiro Vehmaan-Kreula
Finland
370.05
A gutter tårn forsøk
Begge to over NM kravet
1 Heikki Mäkikallio
Diving Team Oulu
455.90
2
Pascal Faatz
PSV Schoonspringen
331.15
3
Gustav Friislund Sundgaard
Lyngby Udsprings Klub af 2002
305.35
4
Martin Nåden Dyrstad
Stavanger Stupe Club
304.50
5
Eirik Skarpeid
Stavanger Stupe Club
286.30
A gutter tårn finale
Begge to over NM kravet
1 Gustav Friislund Sundgaard
Lyngby Udsprings Klub af 2002
383.15
2
Pascal Faatz
PSV Schoonspringen
346.30
3
Martin Nåden Dyrstad
Stavanger Stupe Club
286.05
4
Eirik Skarpeid
Stavanger Stupe Club
285.20
5
Heikki Mäkikallio (Withdrew)
Diving Team Oulu
170.05
Åpen klasse herrer 1 meter finale
Espen over Fina Grand Prix kravet, Eirik V og Eirik S over landslagskravet
1 Yorick de Bruijn
De Dolfijn
332.60
2
Espen Gilje Bergslien
Stavanger Stupe Club
317.25
3
Botond Bóta
HPVK Hungary
302.65
4
Jouni Kallunki
Diving Team Oulu
297.85
5
Joey van Etten
PSV Schoonspringen
294.60
6
Krisztian Somhegyi
Rugóláb Lendület Sportclub
267.50
7
Eirik Valheim
PSV Schoonspringen
264.80
8
Eirik Skarpeid
Stavanger Stupe Club 261.70
9
Thijs Jansman
De Dolfijn
259.00
10
Nick van der Made
PSV Schoonspringen
225.80
11
Martin Nåden Dyrstad
Stavanger Stupe Club
202.75
Åpen klasse herrer 3 meter finale
Eirik V over EM kravet
1 Yorick de Bruijn
De Dolfijn
403.05
2
Eirik Valheim
PSV Schoonspringen
366.80
3
Jouni Kallunki
Diving Team Oulu
362.10
4
Joey van Etten
PSV Schoonspringen
333.80
5
Thijs Jansman
De Dolfijn
264.65
6
Eirik Skarpeid
Stavanger Stupe Club
259.35
7
Martin Nåden Dyrstad
Stavanger Stupe Club
255.45
B jenter forsøk
1 Kimberley Lee
PSV Schoonspringen
293.85
2
Lorena Tomiek
KSV Tresnjevka
284.35
3 Roosa Kanerva
Vantaan Uimarit
269.05
4
Guro Trettensen
Stavanger Stupe Club
230.90
5
Alicia Geurts
Aquarijn
229.55
6
Morgane Herculano
Team Switzerland
226.40
7
Annemarijn Bal
PSV Schoonspringen
223.05
8
Kamilla Veres
Rugóláb Lendület Sportclub
222.45
9
Maddy Morrison
PSV Schoonspringen
222.05
10
Sarah Mailler
Switzerland
214.40
11
Elly Morrison
PSV Schoonspringen
208.00
12
Julie Synnøve Thorsen
Bergen Stupeklubb
201.65
13
Noëlle Schaffer
Switzerland
201.45
14
Marisa Smit
Saltor
190.30
15
Lena Gacic
Switzerland
168.60
16
Serina Haldorsen
Bergen Stupeklubb
160.15
B jenter 1 meter finale
1
Lorena Tomiek
KSV Tresnjevka
288.25
2
Kimberley Lee
PSV Schoonspringen
271.35
3
Roosa Kanerva
Vantaan Uimarit
254.25
4
Alicia Geurts
Aquarijn
248.95
5
Guro Trettensen
Stavanger Stupe Club
236.70
6
Morgane Herculano
Team Switzerland
235.25
B jenter 3 meter forsøk
Julie over elitekravet
1
Roosa Kanerva
Vantaan Uimarit
288.30
2 Kimberley Lee
PSV Schoonspringen
286.10
3
Julie Synnøve Thorsen
Bergen Stupeklubb
283.10
4
Morgane Herculano
Team Switzerland
272.80
5
Lorena Tomiek
KSV Tresnjevka
267.65
6
Anna Taciak
Uks Pm Syrena Warszawa
255.55
7
Guro Trettensen
Stavanger Stupe Club 247.20
8
Sarah Mailler
Switzerland
246.45
9
Kamilla Veres
Rugóláb Lendület Sportclub
237.80
10
Annemarijn Bal
PSV Schoonspringen
231.35
11
Elly Morrison
PSV Schoonspringen
221.05
12
Maddy Morrison
PSV Schoonspringen
212.45
13
Noëlle Schaffer
Switzerland
207.25
14
Serina Haldorsen
Bergen Stupeklubb
196.85
15
Alicia Geurts
Aquarijn
185.35
16
Lena Gacic
Switzerland
179.15
B jenter 3 meter finale
Julie over elitekravet
1 Morgane Herculano
Team Switzerland
296.05
2
Kimberley Lee
PSV Schoonspringen
284.20
3
Julie Synnøve Thorsen
Bergen Stupeklubb
284.00
4
Lorena Tomiek
KSV Tresnjevka
280.40
5
Anna Taciak
Uks Pm Syrena Warszawa
254.70
6
Roosa Kanerva
Vantaan Uimarit
254.45
B jenter tårn forsøk
Julie over EM junior kravet
1
Julie Synnøve Thorsen
Bergen Stupeklubb
282.00
2
Kimberley Lee
PSV Schoonspringen
261.70
3
Anna Taciak
Uks Pm Syrena Warszawa
244.55
4
Alicja Gac
Uks Pm Syrena Warszawa
226.65
5
Annemarijn Bal
PSV Schoonspringen
202.75
6
Elly Morrison
PSV Schoonspringen
188.65
7
Guro Trettensen
Stavanger Stupeklubb
183.70
8
Serina Haldorsen
Bergen Stupeklubb
173.70
9
Maddy Morrison
PSV Schoonspringen
171.50
B jenter tårn finale
Julie over Em junior kravet igjen
1
Julie Synnøve Thorsen
Bergen Stupeklubb
268.45
2
Kimberley Lee
PSV Schoonspringen
265.80
3
Anna Taciak
Uks Pm Syrena Warszawa
241.30
4
Alicja Gac
Uks Pm Syrena Warszawa
222.30
5
Annemarijn Bal
PSV Schoonspringen
208.95
6
Elly Morrison
PSV Schoonspringen
200.10
Åpen klasse damer 1 meter
1
Tiia Kivelä
Tiirat Diving Team
251.40
2
Uschi Freitag
De Dolfijn
245.95
3
Inge Jansen
PSV Schoonspringen
238.05
4
Celine van Duijn
PSV Schoonspringen
231.80
5
Elina Leiviskä
Tiirat Diving Team
219.00
6
Taina Karvonen
Diving Team Oulu
211.65
7
Flóra Gondos
Hungary
211.05
8
Maja Boric
KSV Tresnjevka
207.00
9
Iira Laatunen
Tiirat Diving Team
204.00
10
Anna Bogjaj
Hungary
183.20
11
Ann-Cathrin Løland
PSV Schoonspringen
179.85
12
Aniek Meewisse
De Dolfijn
149.65
Åpen klasse damer 3 meter
1
Uschi Freitag
De Dolfijn
270.15
2
Celine van Duijn
PSV Schoonspringen
240.05
3
Tiia Kivelä
Tiirat Diving Team
238.65
4
Maja Boric
KSV Tresnjevka
220.45
5
Flóra Gondos
Hungary
212.55
6
Elina Leiviskä
Tiirat Diving Team
208.50
7
Villö Kormos
Hungary
201.90
8
Inge Jansen
PSV Schoonspringen
201.10
9
Taina Karvonen
Diving Team Oulu
196.15
10
Hanna Eklund
Finland
178.65
11
Iira Laatunen
Tiirat Diving Team
176.55
12
Ann-Cathrin Løland
PSV Schoonspringen
170.65
13
Aniek Meewisse
De Dolfijn
155.00