Aquarapid
2012
Stockholm
B
gutter 1 meter
1. |
James Heatly |
Edinburgh DC |
320.40 |
2. |
Mikhail Nekrasov |
St. Petersburg |
315.60 |
3. |
Niklas Nybro Sørensen |
AGF Udspring |
307.95 |
10. |
Martin Nåden Dyrstad |
Stavanger Stupe Club |
221.55 |
B gutter 3 meter
1. |
Mikhail Nekrasov |
St. Petersburg |
386.65 |
2. |
James Heatly |
Edinburgh Diving Club |
360.00 |
3. |
Niklas Nybro Sørensen |
AGF Udspring |
359.55 |
8. |
Martin N. Dyrstad |
Stavanger Stupe Club |
271.65 |
12. |
Simon Molgaard |
LUK 2002 |
222.90 |
B gutter tårn
1. |
Nestor Mengden |
St. Petersburg |
372.00 |
2. |
Gustav Fiislund Sundgaard |
Frem Odense |
303.00 |
3. |
Oskar Wilhelmsson |
SPIF |
273.60 |
4. |
Martin N. Dyrstad |
Stavanger Stupe Club |
257.70 |
6. |
Filip Tuvenvall |
Neptun |
194.40 |
B jenter 1 meter
1. |
Felicia Granath |
Team Skåne |
290.70 |
2. |
Charlotte Briggs |
Edinburgh Diving Club |
270.00 |
3. |
Klara Melander |
Jønkøping |
268.05 |
26. |
Margrete haaland |
Stavanger Stupe Club |
168.90 |
28. |
Sandra Rosell |
Jønkøping |
150.15 |
B jenter 3 meter
1. |
Veronika Lindahl |
Vasterås
SS |
316.80 |
2. |
Felicia Granath |
Team Skåne |
279.90 |
3. |
Tamara Shmitova |
St. Petersburg |
240.30 |
20. |
Margrete haaland |
Stavanger Stupe Club |
188.55 |
25. |
Simone Marchall |
Luk 2002 |
152.55 |
C jenter 1 meter
1. |
Ekaterina Nekrasova |
St. Petersburg |
256.95 |
2. |
Frida Kallgren |
Team Skåne |
222.75 |
3. |
Elizaveta
Kukushkina |
St. Petersburg |
221.70 |
19. |
Camilla Dybdal |
Stavanger Stupe Club |
172.50 |
21. |
Guro Trettenes |
Stavanger Stupe Club |
161.85 |
29. |
Helle R. Bøe |
Stavanger Stupe Club |
107.55 |
30. |
Johanna Frank |
LASS |
90.60 |
C jenter 3 meter
1. |
Ekaterina Nekrasova |
St. Petersburg |
302.70 |
2. |
Frida Kallgren |
Team Skåne |
272.25 |
3. |
Anna Chuynyshena |
St. Petersburg |
243.90 |
19. |
Camilla Dybdal |
Stavanger Stupe Club |
159.90 |
23. |
Helle R. Bøe |
Stavanger Stupe Club |
89.40 |
C jenter tårn
1. |
Ekaterina Nekrasova |
St. Petersburg |
242.25 |
2. |
Frida Kallgren |
Team Skåne |
204.15 |
3. |
Anna Chuynyshena |
St. Petersburg |
198.30 |
19. |
Camilla Dybdal |
Stavanger Stupe Club |
140.40 |
23. |
Helle R. Bøe |
Stavanger Stupe Club |
112.65 |
Herrer 3 meter åpen klasse
1. |
Vinko
Paradzik |
Sødertalje |
370.40 |
2. |
Jonathan Jørnfalk |
Team Skåne |
360.00 |
3. |
Jesper Tolvers |
Spif |
335.25 |
8. |
Eirik Skarpeid |
Stavanger Stupe Club |
203.25 |
9. |
Nikita Alekseev |
St. Petersburg |
201.65 |
Herrer tårn åpen klasse
1. |
Christofer Eskilsson |
Team Skåne |
408.75 |
2. |
Jepser
Tolvers |
Spif |
348.00 |
3. |
Erik Maataa |
Sødertalje |
280.05 |
8. |
Eirik Skarpeid |
Stavanger Stupe Club |
189.60 |