Tripp Trapp
3 av 4 i 2010 / 2011 sesongen
29. – 30. Januar 2011
Resultater
Klasse
F, Gutter
Oppvisningsklasse. Alle premieres likt.
August
Trønnes |
2002 |
Bergen
Stupeklubb |
32,40 |
|
Jonas
Erik Thorsen |
2003 |
Bergen
Stupeklubb |
38,85 |
|
Ulrik
Hellen |
2002 |
Bergen
Stupeklubb |
49,25 |
Klasse
F, Jenter
Oppvisningsklasse. Alle premieres likt.
|
Anna
Trønnes |
2004 |
Bergen
Stupeklubb |
33,75 |
Caroline
Kupka |
2003 |
Bergen
Stupeklubb |
50,55 |
|
Christina
Cecilie Samnøy Andersen |
2002 |
Bergen
Stupeklubb |
50,05 |
|
Dagny
Færevåg |
2002 |
Bergen
Stupeklubb |
50,05 |
|
Ida
Kristiane Johannessen |
2002 |
Bergen
Stupeklubb |
33,20 |
|
Ida
Sande Goa |
2002 |
Randabergstuperne |
42,90 |
|
Rikke
Egeland |
2005 |
Pingvin
Stupklubb |
31,35 |
|
Sunniva
Solbakken |
2002 |
Bergen
Stupeklubb |
34,60 |
|
Une
Ramstad |
2003 |
Bergen
Stupeklubb |
28,75 |
Klasse
E, jenter svikt
1. |
Amalie
Marie Kupka |
2001 |
Bergen
Stupeklubb |
105,80 |
2. |
Birgitte
Mo |
2001 |
Randabergstuperne |
95,50 |
3. |
Anne
Sofie Moe Holm |
2001 |
Bergen
Stupeklubb |
86,40 |
4. |
Stine
Prestbakmo |
Bærum
Stupeklubb |
72,55 |
|
5. |
Serina
Haldorsen |
2000 |
Bergen
Stupeklubb |
71,50 |
6. |
Ida
Maria Mork Viken |
2001 |
Bergen
Stupeklubb |
48,60 |
Klasse
E, jenter tårn
1. |
Amalie
Marie Kupka |
2001 |
Bergen
Stupeklubb |
92,40 |
2. |
Birgitte
Mo |
2001 |
Randabergstuperne |
71,35 |
3. |
Anne
Sofie Moe Holm |
2001 |
Bergen
Stupeklubb |
55,05 |
4. |
Stine
Prestbakmo |
Bærum
Stupeklubb |
54,10 |
Klasse
E, gutter svikt
1. |
Benjamin
Gonzalez |
2001 |
Bergen
Stupeklubb |
63,40 |
2. |
Normann
Phillip Kårstad |
200 |
Bergen
Stupeklubb |
55,30 |
Klasse
E, gutter tårn
1. |
Normann
Phillip Kårstad |
200 |
Bergen
Stupeklubb |
46,30 |
Klasse
D, jenter svikt
1. |
Helle
Tuxen |
2001 |
Randabergstuperne |
120,05 |
2. |
Guro
Trettenes |
1999 |
Stavanger
Stupe Club |
109,85 |
3. |
Tone
Sola |
2000 |
Randabergstuperne |
104,50 |
4. |
Nina
Worts |
1999 |
Randabergstuperne |
103,70 |
5. |
Anna
Renolen |
2000 |
Tronhjem
Svømme & Livredningsklubb |
68,45 |
6. |
Tirill
Mong |
2004 |
Pingvin
Stupklubb |
66,55 |
7. |
Marte
Prestbakmo |
Bærum
Stupeklubb |
50,30 |
Klasse
D, jenter tårn
1. |
Helle
Tuxen |
2001 |
Randabergstuperne |
116,50 |
2. |
Nina
Worts |
1999 |
Randabergstuperne |
92,70 |
3. |
Guro
Trettenes |
1999 |
Stavanger
Stupe Club |
68,50 |
4. |
Anna
Renolen |
2000 |
Tronhjem
Svømme & Livredningsklubb |
67,10 |
5. |
Tone
Sola |
2000 |
Randabergstuperne |
36,80 |
6. |
Marte
Prestbakmo |
Bærum
Stupeklubb |
35,85 |
Klasse
D, gutter svikt
1. |
Martin
Gilja |
1999 |
Bergen
Stupeklubb |
136,75 |
2. |
Kristian
Indrebø |
Oslo
Stupklubb |
116,60 |
|
3. |
Lukas
Salomon Johannessen |
1999 |
Bergen
Stupeklubb |
73,75 |
Klasse
D, gutter tårn
1. |
Martin
Gilja |
1999 |
Bergen
Stupeklubb |
122,95 |
2. |
Kristian
Indrebø |
Oslo
Stupklubb |
117,80 |
Klasse
C, jenter svikt
To jenter over Aachen kravet og enda ei over landslagskravet.
De skal bli spennende og følge disse c jentene i årene som kommer.
1. |
Julie
Synnøve Thorsen |
1999 |
Bergen
Stupeklubb |
240,40 |
Aachen |
2. |
Anne
Vilde Tuxen |
1998 |
Randabergstuperne |
234,00 |
Aachen |
3. |
Emma
Ravnås |
1998 |
Pingvin
Stupklubb |
202,70 |
Landslaget |
4. |
Anne
Berg |
1998 |
Stavanger
Stupe Club |
168,35 |
|
5. |
Helle
Reidarsdottir Bøe |
1998 |
Stavanger
Stupe Club |
166,05 |
|
6. |
Julie
Ravnås |
1999 |
Pingvin
Stupklubb |
139,85 |
|
7. |
Malin Egeland |
1998 |
Pingvin
Stupklubb |
135,75 |
|
8. |
Kristiane
Sande Rødde |
1998 |
Stavanger
Stupe Club |
116,50 |
|
9. |
Solveig
Løkken |
1997 |
Stavanger
Stupe Club |
111,75 |
|
10. |
Andrea
Stoltenberg |
Bærum
Stupeklubb |
86,00 |
||
11. |
Frederikke
Hansen |
1998 |
Bergen
Stupeklubb |
75,30 |
|
12. |
Ellinor
Morseth |
Bærum
Stupeklubb |
64,35 |
Klasse
C, jenter tårn
3 over landslagskravet
1. |
Julie
Synnøve Thorsen |
1999 |
Bergen
Stupeklubb |
199,45 |
Landslaget |
2. |
Emma
Ravnås |
1998 |
Pingvin
Stupklubb |
186,20 |
Landslaget |
3. |
Anne
Vilde Tuxen |
1998 |
Randabergstuperne |
182,85 |
Landslaget |
4. |
Helle
Reidarsdottir Bøe |
1998 |
Stavanger
Stupe Club |
116,25 |
|
5. |
Anne
Berg |
1998 |
Stavanger
Stupe Club |
90,70 |
Klasse
C, gutter svikt
1. |
Kirill
De Klerk |
1998 |
Randabergstuperne |
216,35 |
2. |
Bendik
Noer Mølster |
1997 |
Stavanger
Stupe Club |
205,65 |
3. |
Magnus
Vignisson |
1997 |
Stavanger
Stupe Club |
200,05 |
4. |
Audun
Moe Holm |
1998 |
Bergen
Stupeklubb |
166,25 |
5. |
Emil
Hatletvedt |
Bærum
Stupeklubb |
120,25 |
|
6. |
Matias
Raknes |
Bærum
Stupeklubb |
110,45 |
|
7. |
Haldor
Jon Wærstad |
Bærum
Stupeklubb |
101,25 |
|
8. |
Jonas
Gjertsen |
Bærum Stupeklubb |
89,70 |
Klasse
C, gutter tårn
Kirill over landslagskravet
1. |
Kirill
De Klerk |
1998 |
Randabergstuperne |
212,00 |
Landslaget |
2. |
Audun
Moe Holm |
1998 |
Bergen
Stupeklubb |
180,15 |
|
3. |
Magnus
Vignisson |
1997 |
Stavanger
Stupe Club |
160,80 |
Klasse
B, jenter svikt
1. |
Rikke
Tuxen |
1995 |
Randabergstuperne |
257,15 |
2. |
Thelma
Baatz |
Kristiansand
Stupeklubb |
225,45 |
|
3. |
Lina
Gullsmedmoen Indrebø |
Kristiansand
Stupeklubb |
191,70 |
Klasse
B, jenter tårn
Rikke over landslagskravet
1. |
Rikke
Tuxen |
1995 |
Randabergstuperne |
237,90 |
Landslaget |
2. |
Lina
Gullsmedmoen Indrebø |
Kristiansand
Stupeklubb |
181,45 |
Klasse
B, gutter svikt
Oj. Sterk stuping av Erik Gilja som ser ut til å
finne veien tilbake.
1. |
Erik
Gilja |
1996 |
Bergen
Stupeklubb |
329,05 |
Em
kravet |
2. |
Erlend
Bommo |
Bærum
Stupeklubb |
272,25 |
FG |
|
3. |
Brage
Hellen |
1996 |
Bergen
Stupeklubb |
262,10 |
FG |
4. |
Kristoffer
Stenehjem Blofeldt |
Bærum
Stupeklubb |
215,65 |
NB |
|
5. |
Elliott
Hatletvedt |
Bærum
Stupeklubb |
126,40 |
61% |
|
6. |
Amandus
Riddervold |
Bærum
Stupeklubb |
117,40 |
54% |
Klasse
B, gutter tårn
Som nevnt tidligere. Godt og se at Erik er på vei
tilbake
1. |
Erik
Gilja |
1996 |
Bergen
Stupeklubb |
280,30 |
Landslaget |
2. |
Erlend
Bommo |
Bærum
Stupeklubb |
259,50 |
||
3. |
Brage
Hellen |
1996 |
Bergen
Stupeklubb |
247,85 |
|
4. |
Kristoffer
Stenehjem Blofeldt |
Bærum Stupeklubb |
122,55 |
||
5. |
Amandus
Riddervold |
Bærum
Stupeklubb |
106,80 |
||
6. |
Elliott
Hatletvedt |
Bærum
Stupeklubb |
86,00 |
Åpen, damer
svikt
Et aldri så lite comeback av Jeanette som er tilbake
i Bærum Stupeklubb
1. |
Jeanette
Cecilie Falla |
Bærum
Stupeklubb |
185,45 |
|
2. |
Anne
Vilde Tuxen |
1998 |
Randabergstuperne |
165,75 |
3. |
Julie
Synnøve Thorsen |
1999 |
Bergen
Stupeklubb |
160,70 |
4. |
Rikke
Tuxen |
1995 |
Randabergstuperne |
160,60 |
5. |
Lina Gullsmedmoen
Indrebø |
Kristiansand
Stupeklubb |
148,50 |
Åpen, damer
tårn
1. |
Rikke
Tuxen |
1995 |
Randabergstuperne |
175,65 |
2. |
Julie
Synnøve Thorsen |
1999 |
Bergen
Stupeklubb |
175,35 |
3. |
Anne
Vilde Tuxen |
1998 |
Randabergstuperne |
171,15 |
4. |
Jeanette
Cecilie Falla |
Bærum
Stupeklubb |
163,20 |
|
5. |
Thea
Morken Augustson |
1995 |
Bergen
Stupeklubb |
137,90 |
6. |
Lina
Gullsmedmoen Indrebø |
Kristiansand
Stupeklubb |
134,85 |
Åpen, herrer
svikt
Gamle ringrev Kjetil kan tingene sine enda.
Deltagelse i NM senior neste?
1. |
Kjetil
Straum Vestvik |
1990 |
Randabergstuperne |
211,05 |
2. |
Erik
Gilja |
1996 |
Bergen
Stupeklubb |
206,80 |
3. |
Kirill
De Klerk |
1998 |
Randabergstuperne |
170,65 |
4. |
Eirik
Skarpeid |
Stavanger
Stupe Club |
164,25 |
|
5. |
Brage
Hellen |
1996 |
Bergen
Stupeklubb |
150,55 |
Åpen, herrer
tårn
1. |
Eirik
Skarpeid |
Stavanger
Stupe Club |
178,85 |
|
2. |
Kirill
De Klerk |
1998 |
Randabergstuperne |
163,25 |
3. |
Brage
Hellen |
1996 |
Bergen
Stupeklubb |
161,30 |
Synkron
1 jenter svikt
1. |
Helle
Tuxen / Nina Worts |
2001 /
1999 |
Randabergstuperne |
57,72 |
2. |
Amalie
Marie Kupka / Anne Sofie Moe Holm |
2001 /
2001 |
Bergen
Stupeklubb |
57,48 |
3. |
Anna
Renolen / Stine Prestbakmo |
2000 |
TSLK /
BæStK |
53,49 |
4. |
Birgitte
Mo / Tone Sola |
2001 /
2000 |
Randabergstuperne |
39,45 |
Synkron
2 gutter svikt
1. |
Bendik
Noer Mølster / Magnus Vignisson |
1997 /
1997 |
Stavanger
Stupe Club |
111,45 |
Synkron
2 jenter svikt
1. |
Anne
Vilde Tuxen / Julie Synnøve Thorsen |
1998 /
1999 |
RIL /
BStK |
194,10 |
||
2. |
Lina
Gullsmedmoen Indrebø / Thelma Baatz |
Kristiansand
Stupeklubb |
174,00 |